problemy z potencją

Sposoby na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Kilka trików na silniejszy wzwód

Istnieje parę łatwych strategii, pozwalających wypracować mocniejszą erekcję. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem wystarczająco mocna lub jeżeli chcesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu otrzymasz kilka porad dla siebie.

Podajemy ci parę prostych metod, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeżeli taki jest właśnie twój zamysł, poniższe porady z pewnością ci się przydadzą!

Zakaz palenia papierosów

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do istotnego potencja zmniejszenia rozmiarów twojego członka i jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. W żółwim tempie i krok po kroku powoduje, iż wzwody są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Rezultat jest taki, że spada przepływ krwi do członka podczas stosunku. Jeśli dotychczas nie myślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z nałogiem.

Pozbądź się całego tego tłuszczu

Nadwyżka tłuszczu w twoim organizmie to fatalna okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i powinieneś rozpocząć swój program odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co z kolei powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza ograniczoną wydolność wzwodu. Jeżeli jesteś grubasem to wykazujesz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przyczynia się również do schorzeń układu krwionośnego. Taki stan może również mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może tania kamagra być zwolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – zlikwiduj nadwagę.